Otvorite svoj nalog i konkurišite za poslove!
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 05-07-2018
Kategorija: Prodaja, marketing i oglašavanje
Naslov konkursa: CALL CENTER AGENT SA ZNANJEM NEMAČKOG JEZIKA
Grad: Beograd
Opis posla:

Potreban nam je CALL CENTER AGENT SA ZNANJEM NEMAČKOG JEZIKA za ogranak inostrane firme u Beogradu

Резултат слика за call operater

Iskustvo rada u call centru će se svakako smatrati prednošću, ali nije obavezan uslov

Znanje i veštine:

- dobro znanje NEMAČKOG jezika (pismena i usmena komunikacija)

- poznavanje rada u MS Office paketu je poželjno

Profil kandidata:

- motivisani, organizovani i sistematični

- spremni na angažovanje na duži vremenski period

- komunikativni, orijentisani na ostvarivanje viljeva, vešti u pregovaranju

- spremni na kontinuiranu edukaciju

Nudimo:

- fiksnu platu u iznosu od 500 eur + provizija

- rad u savremenim, prijatnim uslovima u centru grada

- radno vreme od 09h do 18h radnim danima i svake druge subote od 10h do 15h

Više informacija na 064/6598-817 i 060/714-0002

CV slati na: kontakt@galaluks.rs

Najnoviji konkursi

Medicinska sestra-tehnicar
Negovateljica
Kasir/ka Zarkovo
Pomocni radnik/ca u proizvodnji
Finansijski referent
Higijenicar/ka
Konobarica na teritoriji opstini Cukarica
Prodavac sladoleda na teritoriji opstine Cukarica
Menadzer za rad u ljudskim resursima
Ekonomistkinja u privrednom društvu za zapošljavanje