Otvorite svoj nalog i konkurišite za poslove!
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 19-06-2018
Kategorija: Administracija i knjigovodstvo
Naslov konkursa: Ekonomski tehnicar (Zemun)
Grad: Beograd
Opis posla:
Ozbiljna firma potrazuje lice za rad sa ulaznim i izlaznim fakturama

Image result for administracija

Glavni zadatci i odgovornosti

Obavlja knjigovodstvene, računovodstvene, finansijske, komercijalne, ili jedan deo poslova u oblasti marketinga i istraživanja tržišta. Vodi blagajničko poslovanje, popunjava knjigovodstvena dokumenta, knjiži poslovne promene, sastavlja izveštaj o poslovanju.

Uslovi

Sposobnost rada pod pritiskom

Sposobnost za timski rad

Potrebno radno iskustvo

Pouzdanost

Poznavanje rada na racunaru

Puno radno vreme

Plata po dogovoru

Kontakt telefon:

064/6598-817

060/3585-001   060/7140-002

Radne biografije slati na:

agencijagalaluks@gmail.com

Najnoviji konkursi

Medicinska sestra-tehnicar
Negovateljica
Kasir/ka Zarkovo
Pomocni radnik/ca u proizvodnji
Finansijski referent
Higijenicar/ka
Konobarica na teritoriji opstini Cukarica
Prodavac sladoleda na teritoriji opstine Cukarica
Menadzer za rad u ljudskim resursima
Ekonomistkinja u privrednom društvu za zapošljavanje