Otvorite svoj nalog i konkurišite za poslove!
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 04-10-2022
Kategorija: Proizvodnja
Naslov konkursa: Operater u proizvodnji -Indjija
Grad: Indjija
Opis posla:
Operater u proizvodnji guma potreban firmi u Indjiji.
Opis posla:
Zavrsna faza proizvodnje guma:
-Rad na presi, ciscenje kalupa i prese za gume,voznja viljuskara.
Ukoliko ne poseduju licencu za voznju viljuskara poslodavac obezbedjuje obuku.
Uslovi:
-Spremnost za rad u tri smene
-Obavezno radno iskustvo u proizvodnji, pozeljno u gumarskoj industriji
Nudimo:
-Ugovor o radu na neodredjen period, sa probnim radom od 6 meseci
-Fiksna zarada +bonusi ( mogucnost dobre zarade )
-Mogucnost napredovanja
-Obezbedjen smestaj za kandidate
-Placen prevoz ukoliko su kandidati iz okoline Indjije
Zainteresovani kandidati mogu nas kontaktirati na: 011-4250-522 060-3585-001

Najnoviji konkursi

Perac sudova na vise lokacija u Brogradu
Prodavac
Referent za rent a car
Higijeničar na Aerodromu Nikola Tesla
Prodavac u pekari - Borca
Sobarica-Vozdovac
Recepcioner-Vozdovac
Product manager
Operater u call centru u Vrcinu
ADMINISTRATIVNO KNJIGOVODSTVENI SLUŽBENIK